O nas

Nasza historia rozpoczęła się ponad trzydzieści lat temu kiedy jako jedno z pierwszych prywatnych studiów w Polsce zaczęliśmy trwającą do dziś przygodę z produkcją filmową i telewizyjną. Od tego czasu w studiach MASTER FILM powstają wysokiej jakości opracowania polskich i obcojęzycznych wersji produkcji filmowych, telewizyjnych, radiowych oraz tych powstałych na potrzeby wciąż rozwijającego się rynku multimediów.

Szczególnie dumni jesteśmy z powstających w naszych studiach oryginalnych ścieżek dźwiękowych oraz z współpracy przy projektach takich jak wyróżniony nominacją do Oskara film Agnieszki Holland „W ciemności”.

Specjalizujemy się w dubbingu, opracowaniach lektorskich (voice-over), audiodeskrypcji, a także napisach i napisach dla osób z dysfunkcją słuchu. Każdą produkcję traktujemy z równym zaangażowaniem, dbając zawsze o jak najlepszy efekt naszej pracy.

Dysponujemy jedenastoma  studiami nagraniowo-montażowymi oraz grupą realizatorów z wieloletnim doświadczeniem, o najwyższych kwalifikacjach zawodowych. Taki potencjał produkcyjny pozwala nam na podejmowanie ambitnych wyzwań i gwarantuje zadowolenie z roku na rok powiększającej się grupy naszych klientów.

Mając na uwadze zmiany technologiczne zachodzące na rynku mediów, przykładamy szczególną wagę do najnowszego wyposażenia technicznego, które pozwala nam sprostać aktualnym wymogom.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na kolejnych podstronach oraz do kontaktu z nami.

.